Piiramatu läbisõit Eestis. Puhas nauding

Broneerides auto vähemalt 30 päeva varem, on rendihind 5% soodsam! Meie alati anname natuke ROHKEM

Rendiauto kohaletoimetamine ja tagastamine

Rendiautode väljastamine ja tagastamine toimub eelneval kokkuleppel esmaspäevast-pühapäevani 09:00-19:00 aadressil Keevise 10, 11415 Tallinn. Vajalik eelbroneerimine kodulehe kaudu või telefoni teel +372 58 065 100. Kui tellimus on esitatud vähem kui 24h enne rendi algust ei ole garanteeritud soovitud autoklassi olemasolu ja kinnituse või mittekinnituse õigeaegne saatmine. AAA rendil on õigus asendada tellitud auto selle puudumisel sama klassi autoga säilitades hinna vastavalt tellimusele. Leping sõlmitakse kohapeal ning see võtab aega vaid kuni 10 minutit.

Dokumendid

Rentnik peab olema vähemalt 18.a. vana ning omama kehtivat juhiluba. Auto üürimisel tuleb esitada kehtiv juhiluba ja isikut tõendav dokument (st ID-kaart või pass) ning sobiv pangakaart (NB! Ei sobi Maestro kaardid). Kas ja millistel tingimustel Teie juhiluba Eestis kehtib, saate kontrollida Maanteeameti kodulehel.

Maksmine

Autorendi teenuste eest tasumine toimub ettemaksuna enne rendiperioodi algust sularahas, pangakaardiga või ülekandega. Pangakaardiga on võimalik tasuda sõltumata asukohast. Kasutame selleks mobiilset makseterminali. Broneerimise korral on Rendileandjal õigus nõuda ettemaksu 20% kogu renditasust, mida broneeringu tühistamisel ei tagastata.

Tagatisraha

Auto rentimisel tuleb tasuda tagatisraha, mis broneeritakse Rentniku krediitkaardilt või deebetkaardilt 100-500 EUR. Tagatisraha vabastatakse Rentnikule auto tagastamisel pretensioonide puudumisel ca 1-5 tööpäeva jooksul. Rendilaandja jätab endale õiguse küsida erandjuhul ka tavapärasest suuremat tagatisraha. Tagatisraha annab nii rentnikule kui ka rendifirmale kindluse, et õnnetuse puhul on tagatud vähemalt kindlustuse omavastutuse summa. Teatud juhtudel võib olla vajalik ka tavapärasest suurem tagatisraha / deposiit.

Auto seisukord

Rendiauto antakse Rentnikule üle pestuna ja tehniliselt korras seisus. Autot kätte saades soovitame see hoolikalt üle vaadata ning nõuda kõigi vigastuste (sh kriimustuste) kandmist rendilepingusse, vastasel juhul võite jääda süüdi ka vigastuste eest, mis sõidukil juba enne olemas olid. Rendime autod välja täis kütusepaagiga (Kui lepingus ei fikseerita teisiti – täis/täis, tühi/tühi). Auto tagastatakse esialgse kütuse kogusega.

Kindlustused

Rentniku omavastutus avarii korral on 390 EUR ja varguse korral 15% sõiduki maksumusest.
Vähendatud avarii omavastutusteenus Superkasko, võimaldab vähendada omavastutust 190, 65 või 0 EUR-ni.

Läbisõidupiirang

Rendiperioodi 1-29päeva renditasu sisaldab piiranguta kilometraaži Eesti piires.
Rendiperioodi 30+ päeva renditasu sisaldab 3000 km/kuu. Limiidi ületamisel rakendub lisatasu 0,12 EUR/km

Kasutuspiirkond

Autoga ei ole lubatud sõita väljaspool Eestit ilma AAA Renti kirjaliku nõusolekuta

Väljaspool Eestit kehtib läbisõidupiirangud (kilometraaži loendamine algab auto üleandmise hetkest ning lõppeb auto tagastamisel): sõiduautodel 400 km/päeva kohta, kuid mitte rohkem kui 3000 km/kuu. Limiitide ületamisel rakendub lisatasu 0,12 eur/km.

Muud tingimused

Sõiduki rentimisel kehtivad Rentnikule käesolevad tingimused ja rendilepingu üldtingimused. Vastuolu korral rendilepingu üldtingimuste ja käesolevate tingimuste vahel, kehtivad käesolevad tingimused.

Kui autoga juhtus liiklusõnnetus ja olukord nõuab, võtke palun ühendust päästeteenistusega numbril 112 ja/või politseiga numbril 110. Alati tuleb ühendust võtta ka meie infonumbril +372 5806 5100, et saaksime olukorda hinnata ning anda edasised juhised. Üldjuhul tuleb liiklusõnnetus kohapeal vormistada, täita vastav vorm, võtta teise osapoole kontaktandmed (kui teine osapool on tuvastatav) ning vastavad allkirjad.

Meie rendiautodel on 24 tundi ööpäevas toimiv autoabi. Võtke palun ühendust meie infonumbril +372 5806 5100, et saaksime olukorda hinnata ning anda edasised juhised. Autoabi teenus sisaldub rendihinnas.

Keelatud on suitsetamine, söömine, loomade vedu jne.

AAA Rent jätab endale õiguse autot mitte üürida.

Rendilepingu üldtingimused


Call Now
Directions