Piiramatu läbisõit Eestis. Puhas nauding

Broneerides auto vähemalt 30 päeva varem, on rendihind 5% soodsam! Meie alati anname natuke ROHKEM

Sõiduautode pikaajaline rent:

  • Kaskokindlustus (rendiperioodi 6 kuud ja rohkem omavastutus 200 €)
  • Korralised hooldused
  • Rehvide hooajaline vahetamine
  • Kindlustusjuhtumite käsitlemine
  • Vajadusel asendusauto
  • Läbisõit kuni 3000 km/kuus


Toyota Corolla hübriid
Aasta: 2020
Mootor: 1,8l
Käigukast: automaat
Keretüüp: universaal

 

2-5 kuud: 615 € / 1kuu*

6-12 kuud: 599 € / 1kuu

12+ kuud – küsi pakkumist

* 2-5 kuud hinnad kehvitavad ainult talvisel rendiperioodil!

Toyota Corolla hübriid
Aasta: 2022
Mootor: 1,8l
Käigukast: automaat
Keretüüp: sedaan

 

2-5 kuud: 615 € / 1kuu*

6-12 kuud: 599 € / 1kuu

12+ kuud – küsi pakkumist

* 2-5 kuud hinnad kehvitavad ainult talvisel rendiperioodil!

Nissan Note
Aasta: 2015
Mootor: 1,2l
Käigukast: manuaal
Keretüüp: 5-ukseline luukpära

 

2-5 kuud: 330 € / 1kuu*

6-12 kuud: 299 € / 1kuu

12+ kuud – küsi pakkumist

* 2-5 kuud hinnad kehvitavad ainult talvisel rendiperioodil!

 

Ei leidnud sobivat rendiautot? Saada meile oma rendisoov ja proovime leida Sulle sobiva lahenduse! Lisainfo saamiseks helista + 372 58 065 100 või kirjuta meile info@aaarent.ee

 

Pikaajaline autorent- kas tõesti parim lahendus?

Igas suuremas linnas elav inimene teab, et ühistranspordiga liikumine võib olla odavam kui taksoga sõit või oma auto omamine. Ühistranspordi kasutamisel on kindlasti kõige väiksem üleüldine rahaline kulu, ning taksoga sõitmisel saad punktist A punkti B kõige kiiremini. Oma autot omades omad sa kõige rohkem privaatsust ning on hügieeniliselt kõige ohutum. Kuid pikaajalise autorendi korral oled justkui autoomaniku taevas. Valides endale just selle mudeli mis sind kõige rohkem tol hetkel kõnetab, teed enda hingele teene. Auto ostmise juures tuleb tähelepanu suunata tulevikus tehtavatele kulutustele, mis kaasnevad auto vananemisega ning odomeetri kasvamisega. Autod vajavad pidevalt hoolt ning hooldusi, mis aastate kokkuvõttes võib minna kulukamaks kui auto enda ostuhind. Miks valida pikaajaline autorent ning kas sa võidad rahaliselt?

Auto ostmisega kaasnevad järgmised kohustused:

● Kütuse ostmine
● Auto hooldus ja remont
● Kindlustus

Pikaajalise autorendiga võid enda käed nendest kohustustest põhimõtteliselt puhtaks pühkida. Välja arvatud muidugi kütuse ostmine, mis on siiski autot edasi vedav jõud. Valides pikaajalise autorendi, hoolitseb rendifirma selle eest, et auto oleks tehniliselt õiges seisukorras, kõik vajalikud ajakohased hooldused tehtud õigeaegselt.

Pikaajalise autorendiga kaasnevad järgmised kohustused:

● Kohelda sõidukit heaperemehelikult
● Teavitada oma rendifirmat probleemide korral
● Tagastada auto lepingu lõppemisel algses seisukorras

Autorendi plussid:

a) Vali just see mudel mida soovid
Kui sind paeluvad erinevad automargid ning soovid neid proovida, võiks kindlasti leida just selline teenusepakkuja, kelle valikus on uuemaid luksusautosid või vanemaid uunikume. Auto vahetamine on lihtne ning kui üks on ennast sinu jaoks ammendanud, saad selle lihtsalt välja vahetada teise vastu. Lepingute sõlmimisel tuleks kindlasti kindluse mõttes paluda rohkem infot vahetuste suhtes.

b) Kasvavad kulud pole enam probleem
Kui just ei ole tegemist just tehasest välja sõitnud sõidukiga, võib tekkida mure selle hoolduskulude kontrolli all hoidmisega. Ootamatuid rikkeid ning õnnetusi tuleb ette alati ning autorendi puhul ei pea selle pärast muret murdma. Kindlustus ning rendifirma hoolitsevad selle eest, et auto tehniline seisund on optimaalne ning kõik vajalikud remondid tehtud litsentseeritud töökodades.

c) Autoabi
Juhul, kui peaks juhtuma õnnetus või ootamatu mootori või muu rike, saadab autoabi välja ekipaaži. Rendifirma vastutab oma sõidukite tehnilise seisundi eest täie rauaga ning kui peaks juhtuma midagi ootamatut, aitab ka rendifirma sul ohutult koduni jõuda ning vajadusel saadab koheselt asendusauto.

Pikaajaline autorent on nii välismaal kui ka kodumaal üks kõige lihtsamaid lahendusi transpordiks töölt-koju, reisides kui ka vabaaja veetmiseks. Vali endale just see õige ning naudi vaheldust kohe.